O FIRMIE

Moi klienci mogą liczyć na darmowe i profesjonalne doradztwo oraz korzystną wycenę, która będzie zawsze bardzo dobra i adekwatna do zaproponowanych podzespołów. Punktem wyjścia jest najlepszy stosunek cena/jakość z tym, że nie proponuję elementów najtańszych, których jakości nie mogę polecić. Czas zwrotu z inwestycji jest kluczowy. Wykonujemy instalacje do 14 dni od podpisania umowy w zależności od zastosowanych komponentów i oczywiście pogody.

Pracujemy na sprzęcie większośći dostępnych na rynku producentów, dobierając go do konkretnych potrzeb inwetora. Naszym celem jest zbadanie potrzeb klienta i odpowiedzenie na nie proponująć mu rozwiązanie którę spełni te potrzeby bez konieczności przepłacania. Cały asortymet kupiony zostaje w największych autoryzowanych hurtowniach co gwarantuje klientom prawidłową obsługę gwarancyjną produktów jeżeli takowa była by konieczna.

 

W swojej ofercie mamy również możliość udzielenia kredytu opartego o stałą stopę procentową, dzięki czemu nie grożą nam podwyżki odsetek jeśli zmieni się oprocentowanie bazowe. Mamy dodatkową korzyść w postaci dowlnie szybszej spłaty kredytu bez ponoszenia jakichkolwiek "karnych" odsetek.

Pokaże Państwu jak nie zmieniając kwot w swoich domowych rachunkach można już dziś zacząć spłacać swoją elektrownię i cieszyć się z darmowego prądu na zawsze.

Zapraszam do kontaktu.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności