FOTOWOLTAIKA

DLA DOMU

Oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych dla każdego gospodarstwa domowego począwszy od projektu instalacji po jej zgłoszenie do zakładu energetycznego jak również złożenie wniosku o dotację z programu mój prąd 3.0. Realizujemy również zgłoszenie do straży pożarnej dla instalacji powyżej 6,5kWp w imieniu klienta.

Doradzimy jakie rozwiązanie jest najbardziej optymalne dla Państwa domu. Dobierzemy odpowiedni system montażowy, wytłumaczymy różnice wynikające z różnych typu konstrukcji - ich wady i zalety.

Po zapoznaniu się z preferencjami klienta dobierzemy sprzęt odpowiadający najlepiej jego potrzebom. 

Proszę pamiętać, że instalacja tej samej mocy może się różnić w cenie nawet o ponad 10 tys. zł w zależności od zastosowanych komponentów. Pytanie czy poszukujemy najlepszego stosunku ceny/jakość czy najwyższej klasy premium produktów. Czy chcemy mieć rozbudowane zabezpieczenia czy jedynie tylko to co jest wymagane przez przepisy prawa.

Na ostateczną cenę ma wpływ bardzo wiele czynników stąd zachęcamy do kontaktu bezpośredniego byśmy mogli doradzić w doborze optymalnego rozwiązania.

Pracujemy na dowolnym sprzęcie dostępnym na rynku, nie kupujemy kontenerów jednego producenta twierdząc następnie, że to najlepsza opcja. Czasem trzeba się bić o każdy centymetr na dachu i wówczas dobiera się moduły w zależności do rozmiaru i producenta, a czasem klienci wymagają najładniejszych na rynku z najdłuższą gwarancją.
Konstrukcje gruntowe również mogą być tańsze perforowane w ocynku lub droższe z litego grubego materiału zabezpieczone powłoką Magnelis®.

Decydując się na kontakt z Nami, mają Państwo pewność, że instalacja będzie szyta na państwa potrzeby.

Czas wykonania instalacji w 90% przypadków nie przekracza 10 dni od podpisania umowy.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aurum Mariusz Puchalski, w szczególności na kontakt telefoniczny i mailowy, w celu przedstawienia oferty.


Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności